Metin2 Sura Status Dağılımı

metin2pvpadmin

Administrator
Yönetici
Metin2'deki Sura karakterleri, büyü saldırılarına odaklanarak güçlü saldırılar gerçekleştirebilirler. Sura karakterinin istatistikleri, karakterinizin savaşta ne kadar etkili olacağını belirleyebilir.
İşte Sura karakterine önerilen stat dağılımı:
  1. Zeka: Büyü hasarınızı arttıracağı için en önemli istatistik değeridir. Büyü saldırılarına odaklandığınızdan dolayı zeka istatistiğine yüksek puan vermeniz önerilir.
  2. Çeviklik: Karakterinizin hareket hızını ve savunmasını arttırır. Bu sebeple, PvP mücadelelerinde de önemlidir. Fakat zeka istatistiği kadar öneme sahip değildir.
  3. Dayanıklılık: Bu istatistik, karakterinizin sağlığını ve dayanıklılığını artırır. Ancak, Sura karakterleri genellikle saldırmaya odaklı olduğu için dayanıklılık istatistiğine yüksek puan vermek yerine zeka istatistiğine daha fazla puan vermeniz önerilir.
  4. Güç: Fiziksel saldırılardaki hasarınızı arttırır. Ancak, Sura karakterleri daha çok büyü saldırılarına odaklandıkları için güce çok fazla puan vermeniz gerekmez.
Sura karakterlerinin stat dağılımı kişisel tercihlere göre değişebilir, ancak genel olarak yüksek zeka ve çevikliğe odaklanmak daha etkili olabilir.
 
Üst